slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Tczew

Apartament do wynajęcia Tczew

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Tczewie (pomorskie) typu kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 32,25 m2 w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 500 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją nowością, eleganckim wnętrzem, komfortowym rozkładem pomieszczeń oraz przynależnym miejscem parkingowym w hali garażowej i ogrodem. Warto wspomnieć, że do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy komórka lokatorska. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia ekskluzywnym apartamencie są umeblowane w nowoczesnym stylu i gotowe do zamieszkania.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. “najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją w pobliżu znanego centrum handlowego, ośrodka zdrowia, szkoły, przedszkola, punktów handlowo-usługowych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2308)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl