slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Pruszcz Gdański

Apartament na sprzedaż Pruszcz Gdański

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Pruszczu Gdańskim (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 55,24 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 676 zł/m2. Budynek z 2021 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 645 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w fantastycznej lokalizacji. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i bezpieczną. Dużo zieleni. Blisko stąd do centrum, autostrady oraz innych części Trójmiasta. w pobliżu znajdziemy niezbędną do codziennego życia infrastrukturę rozrywkowo-kulturalną, placówki medyczne, przedszkola, szkoły, punkty usługowe, dyskonty popularnych sieci, markety, sklepy itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim eleganckim i wytwornym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny + hol. Warto w tym miejscu dodać, że dla nowych domowników pozostaje również sprzęt AGD w kuchni. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z zawartą już w cenie opłatą za miejsce parkingowe w hali garażowej. Do długiej listy zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu koniecznie trzeba dopisać nowoczesny projekt wnętrza.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-49)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl