slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament sprzedaż Hiszpania (Malaga, Casares)

Apartament sprzedaż Hiszpania (Malaga, Casares)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga, Casares (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 115 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 13 128 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 509 773 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim umeblowanym, kameralnym i eleganckim wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony materiałami najlepszego gatunku. Mamy tu dla przykładu: włoskie podłogi ceramiczne. Rodziny posiadające samochód ucieszą z pewnością liczne miejsca do parkowania. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są wyspecjalizowane kamery nadzoru i nocna ochrona. Dodatkowo rozprowadzona jest wstępna instalacja pod alarm. Wszystkie zachcianki gości spełni z przyjemnością video concierge. Przyszli właściciele będą się mogli odprężyć w wannie z hydromasażem w łazience. Warto podkreślić, że wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest klimatyzowane.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się niecodziennie spotykanym widokiem z okien na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się blisko plaży. Nobilitująca lokalizacja na terenie elitarnego osiedla mieszkaniowego z ogrodami i basenami zamyka długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności miłośników wyrafinowanych wnętrz, elegancki, prestiżu, spokoju i komfortu. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów, restauracji i barów. Na wielbicieli golfa czekają pola do gry.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7387)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl