slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg (okolice)

Apartament na sprzedaż Elbląg (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Elbląga (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórny. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 359 tys. zł i powierzchnia 47 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 638 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Na rodziny posiadające samochód czekają liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo. O co dba nowoczesny domofon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa wspaniałą lokalizacją zapewniającą szybki dojazd do Elbląga przez DK nr 54. W okolicy nie brakuje bogatego zaplecza handlowo-usługowego: sklepów, przedszkoli, szkół, punktów usługowych, solariów, piekarni, poczty, salonów fryzjerskich, marketów, banków, kin, dyskontów, restauracji.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym singlom, majętnym parom/rodzinom, ale również dobrze sytuowanym inwestorom. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem, gdzie królują beże, szarości, biele i jasne drewno. Znajdziemy tu: pokój dzienny + balkon + 2 sypialnie + kuchnię + łazienkę z wc + przedpokój. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Nasz doradca pomoże w udzieleniu pełnej informacji kredytowej na zakup ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, pomoże we wszystkich formalnościach oraz w trudnych i zawiłych sytuacjach. Już dziś umów się na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż i stań się jej nowym właścicielem. Pokazane zdjęcia są wizualizacjami i odzwierciedlają ostateczny klimat nieruchomości. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje częściowe wyposażenie/umeblowanie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-591)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl