slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Ustroń

Apartament do wynajęcia Ustroń

Luksusowy apartament do wynajmu w Ustroniu (śląskie). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze z korzystną ekspozycją okien na południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,7 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 50 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu oferuje domownikom zarówno najwyższy standard życia, jak i poczucie bezpieczeństwa (profesjonalna ochrona). Luksusowy apartament na wynajem imponuje nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z doskonałym układem pokoi i pomieszczeń: pokój dzienny + hol + 2 balkony + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka. Właściciele aut docenią z pewnością ujęte w cenie miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament do wynajęcia jest kompletnie umeblowany i wyposażony. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu apartamentowego w centrum. Okolica uchodzi za jedną z najbardziej poszukiwanych w regionie. Z okien oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na Czantorię i Równicę.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27802)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl