slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 54 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 12 074 zł/m2. Budynek z 2010 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 652 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych klientów, dla których priorytetem jest życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortu i licznych udogodnień, a ponadto w cichej i spokojnej okolicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z:
– przynależną komórką lokatorską (dodatkowo płatne 8 tys. zł);
– naziemnym miejscem parkingowym (dodatkowo płatne 25 tys. zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem, gdzie mamy: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienkę + 2 sypialnie + 2 balkony + hol. Entuzjaści wypoczynku na świeżym powietrzu, a w szczególności dwóch kółek, docenią obszerne pomieszczenie na rowery. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko życie na światowym poziomie, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego (restauracje, sklepy, siłownie, żłobki, punkty usługowe, przedszkola). Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do trasy S7 i do obwodnicy Trójmiasta. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1862)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl