slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Ustroń

Apartament do wynajęcia Ustroń

Luksusowy apartament do wynajmu w Ustroniu (śląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 50 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu wraz z wiatą garażową. Dostępne są również liczne miejsca parkingowe w okolicy. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla w malowniczej lokalizacji. Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się u podnóża Równicy, w sąsiedztwie lasu. Na wyciągnięcie ręki sklepy, szkoły, restauracje, punkty usługowe. Okolica bogata w wiele turystycznych atrakcji: Leśny Park Niespodzianek, Sokolarnia, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym, Muzeum Ustrońskie, Rezerwat Przyrody, Park Linowy, Kolej Linowa, Górski Park Równica, Park nad Wisłą z atrakcjami i Amfiteatrem.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– przedpokój;
– łazienka;
– salon;
– kuchnia;
– balkon;
– sypiania.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (dwa czynsze) + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Luksusowy apartament do wynajęcia przez co najmniej 12 miesięcy. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z wyposażeniem. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27921)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl