slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Głogowa (okolice)

Apartament do sprzedaży Głogowa (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 122 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 59,25 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północny wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 659 tys. zł oraz położenie na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca ponadprzeciętnym potencjałem, ponieważ idealnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie ze sporym zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym rodzinom oraz majętnym klientom. Osoby posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno liczne miejsca parkingowe: podziemny garaż (zakup obligatoryjny) + parking osiedlowy + wiele miejsc wzdłuż drogi wewnątrz osiedla.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom wysoki standard życia w komfortowych warunkach (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przemyślanym rozkładem wnętrza o następującym układzie: kuchnia + pokój dzienny + pokój + korytarz + łazienka + balkon + sypialnia na antresoli / biuro / pokój zabaw + taras. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca estetycznie urządzonym wnętrzem, bogatym wyposażeniem oraz atrakcyjną lokalizacją w zielonej okolicy. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do autostrady A4, drogi ekspresowej S8, a także DK 94. W okolicy nie brakuje niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, obiektów kultu religijnego.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Bezpieczną i sprawną transakcję. Gwarantujemy bezpłatną i fachową obsługę kredytową. Warto poczuć miejsce osobiście. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1019)

Kontakt:
e-mail: r.czerwinski@wgn.pl