slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Warszawa

Apartament do wynajęcia Warszawa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Warszawie (mazowieckie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 35 m2 w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,4 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2014 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na piątym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznej kwoty najmu.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach „najmu okazjonalnego” dla osób bez zwierząt. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z przynależnym miejscem postojowym. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje szybki dojazd do centrum. Okolica bogata w tereny zielone, spacerowe (parki) i rekreacyjne. Zajdziemy tu również liczne sklepy oraz punkty usługowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem zaaranżowany i wykończony z dbałością o komfort i wygodę. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem, wytwornością i gwarancją życia na europejskim poziomie. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Referencje mile widziane. Najpóźniej w dniu jej zawarcia najemca zobowiązuje się do udowodnienia zatrudnienia na terenie RP.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-138)

Kontakt:
e-mail: n.pielach@wgn.pl