slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Częstochowa (okolice)

Apartament do wynajęcia Częstochowa (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 63 m2 z podziałem na trzy pokoje w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,8 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem uznawany jest za prawdziwą perłę na śląskim rynku nieruchomości. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się prestiżową lokalizacją w samym sercu miasta. Na amatorów ruchu i aktywnego wypoczynku czeka siłownia. Rodziny posiadające małe dzieci docenią place zabaw, przedszkola i szkoły. W najbliższej okolicy: restauracje + punkty usługowe + sklepy + placówki medyczne + supermarkety + obiekty sportowe etc.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca imponującym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o najdrobniejszy nawet detal: korytarz + łazienka + 2 pokoje + salon + balkon + kuchnia + wc. Luksusowy apartament na wynajem adresowany do zamożnych rodzin poszukujących przestronnego wnętrza, prestiżu i gwarancji życia na europejskim poziomie w topowej lokalizacji. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajmu) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1500)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl