slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Warszawa

Apartament do wynajęcia Warszawa

Luksusowy apartament do wynajmu w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywny apartament na wynajem w niezwykle atrakcyjnej cenie 12,5 tys. zł/m-c. Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się w estetycznej kamienicy o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa komfortową powierzchnią 111 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się do zamieszkania przez nowych najemców. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 25 tys. złotych.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może elitarną lokalizacją wśród licznych przedszkoli, szkół, teatrów, galerii, kawiarni, restauracji, sklepów oraz punktów usługowych. To kameralny budynek apartamentowy stylizowany na współczesną kamienicę. Do centrum dojedziemy autem w mniej niż kwadrans. Rodziny posiadające samochód zainteresuje podziemny parking (dodatkowo płatne 500 złotych/m-c). Luksusowy apartament na wynajem zachwyca również przepięknym patio.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom nie tylko najwyższe bezpieczeństwo, ale i komfort. O to pierwsze dba monitoring oraz 24-godzinna ochrona. Wygodę z kolei zapewnia m.in. klimatyzacja. Luksusowy apartament na wynajem zaprojektowany przez architekta wnętrz. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim słonecznym, estetycznie urządzonym wnętrzem o następującym układzie: pomieszczenie gospodarcze + 2 gabinety + 2 łazienki + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją wśród przedwojennych kamienic w samym sercu jednej z dzielnic. Ekskluzywny apartament na wynajem typu premium z estetycznie wykończonym tarasem i fantastycznym widokiem na panoramę stolicy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-17)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl