slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Luksusowy apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2015 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na VII piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 800 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 8-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 44,4 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w elitarnym apartamentowcu, tuż przy Starej Odrze. Nieopodal znajdziemy przepiękne miejsca do spacerów, uprawiania sportów i do jazdy na rowerze. Nie brakuje tu również niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury, jak: sklepy i punkty usługowe.

Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje również swoim eleganckim, umeblowanym i nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem w kolorach klasycznej szarości z mocnym akcentem kolorystycznym i nietuzinkowymi detalami dekoracyjnymi. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na rzekę i panoramę miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pokój dzienny + przedpokój + sypialnia + łazienka + kuchnia + taras.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” na co najmniej rok. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15773)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl