slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin (okolice)

Apartament do wynajmu Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament na wynajem okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 33 metry kwadratowe powierzchni i położony jest na parterze w budynku z 2009 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1,7 tys. zł/m-c oraz lokalizacja w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoim umeblowanym i zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem: przedpokój + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia + balkon + łazienka. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia luksusowym apartamencie są słoneczne, jasne, widne i kameralne. Ekskluzywny apartament do wynajmu łącznie z piwnicą. Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się na terenie prestiżowego, chronionego osiedla. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10182)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl