slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Luksusowy apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2012 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na ósmym piętrze z korzystną ekspozycją okien na wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 940 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w dziesięciokondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 39 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia swoim najemcom wysoki stopień zarówno wygody, jak i bezpieczeństwa. Jest tu klimatyzacja, monitoring i całodobowa ochrona. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– balkon/taras;
– przedpokój;
– łazienka;
– kuchnia;
– sypialnia;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje również zapierającymi dech w piersiach widokami z okien i tarasu na rzekę. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje ponadto swoją prestiżową lokalizacją w centrum. W zasięgu wzroku place zabaw, parki, punkty usługowe, apteki, sklepy, a nawet dwie szalenie popularne wśród kupujących galerie handlowe. Prestiżu budynkowi, w którym mieści się oferowany na wynajem luksusowy apartament, dodaje obecność lobby oraz szybkobieżnych wind. Rodziny posiadające samochód docenią miejsca parkingowe na podziemnym parkingu (dodatkowo płatne: 200 zł/m-c). Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-34)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl