slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na wynajem w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 950 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 43 m2 i pochodzeniem z rynku pierwotnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku zachodnim, 2 pokoje oraz niedawny rok budowy 2022. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na III piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje już od przekroczenia swojego progu wystylizowanym, nowoczesnym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– salon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia są umeblowane i wyposażone. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przynależy pomieszczenie piwniczne oraz bezpieczne miejsce parkingowe na zamkniętym terenie. Amatorzy dwóch kółek docenią rowerownię w częściach wspólnych.

Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje swoim najemcom nie tylko najwyższy komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa (monitoring). Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może ciekawą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej infrastruktury handlowo-usługowej. Znajdziemy tu: sklepy, przedszkole, żłobek, szkoły, przychodnie zdrowia etc. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za obsługę. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5857)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl