slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Luksusowy apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2023 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na 1 piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 400 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 9-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 40 mkw.

Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej dwanaście miesięcy. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje przyszłym najemcom nie tylko europejski standard życia na najwyższym poziomie (klimatyzacja, najwyższej klasy wyposażenie), ale również poczucie bezpieczeństwa (monitoring + system kamer). Osoby posiadające samochód ucieszy zawarta w cenie opłata za jedno miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Luksusowy apartament do wynajęcia wyposażony w wiele nowinek technologicznych, jak np. system „smart home”, kanałowe grzejniki.

Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia imponujące widoki z okien na otaczającą zieleń. Ekskluzywny apartament na wynajem zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami: pokój dzienny + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + przedpokój + łazienka. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu są duże, panoramiczne okna. Ekskluzywny apartament dotychczas nie był przez nikogo wynajmowany. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca elitarną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji apartamentowej, w jednym z najbardziej n obilitujących adresów Wrocławia. Prestiż oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu podnosi także sam apartamentowiec z wieloma udogodnieniami, jak np. łaźnie parowe, SPA, concierge, całodobowa ochrona, recepcja, strefy relaksu, siłownia, jacuzzi, strefy saun infrared, tężnie solankowe, sale inhalacyjne. W najbliższej okolicy znajdziemy wiele centr handlowych, sklepów, restauracji, butików, kawiarni, muzeów, teatrów, kin, terenów zielonych, parków, punktów usługowych. Tutaj luksus i wygoda łączą się z znakomitą lokalizacją. Ekskluzywny apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu lub umówienia się na jego prezentację prosimy o kontakt mailowy. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 6 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15870)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl