slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na 1 piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 65,6 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 527 zł/m2, co daje 625 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1929 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych koneserów zabytkowych kamienic. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zapierającym dech w piersiach widokiem na zieleń. Na zmotoryzowanych czeka parking. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest przynależne pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje nowoczesnym projektem wnętrza o następującym układzie:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– strefa jadalniana;
– przedpokój;
– łazienka.
Pokoje są widne, jasne i dobrze nasłonecznione. Na entuzjastów nowoczesnych technologii czeka światłowód.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: szkół, sklepów, przedszkoli, punktów usługowych, placów zabaw, przychodni zdrowia, poczty. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną, cichą i zieloną. WGN oferuje pełną obsługę kredytową bez dodatkowych opłat. Naszym priorytetem jest zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji na temat oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu oraz umówienia się na bezpłatną prezentację.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oferujemy szybki skup wszystkich rodzajów nieruchomości w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. Decyzję podejmujemy w ciągu 24h, płacimy gotówką i dbamy o wszystkie formalności. Kupujemy nieruchomości zadłużone, z komornikiem, z lokatorem czy do remontu. Zapewniamy bezpłatną obsługę prawną i satysfakcjonującą cenę. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14304)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl