slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 720 tys. zł i powierzchnia 60 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 tys. zł/m2.

Luksusowe apartamenty na sprzedaż w pakiecie jako dwa osobne lokale. Ekskluzywne apartamenty do sprzedaży wyróżniają się prestiżową lokalizacją na terenie słynnej inwestycji apartamentowej. Właściciele aut z pewnością docenią dwa przynależne miejsca postojowe (dodatkowe płatne 20 tys. zł). Wielbiciele rowerowych eskapad ucieszą się ze stanowiska dla rowerów oraz autostrady rowerowej R10. Rodziny z małymi dziećmi docenią z kolei zamknięty plac zabaw. Ekskluzywne apartamenty na sprzedaż łącznie z wyposażeniem (w cenie). Luksusowe apartamenty do sprzedaży oferują mieszkańcom wysoki standard życia oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja.

Ekskluzywne apartamenty na sprzedaż wyróżniają się zaprojektowanymi zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzami:
EKSKLUZYWNY APARTAMENT nr 1: przedpokój + balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny;
LUKSUSOWY APARTAMENT nr 2: balkon + przedpokój + sypialnia + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny.

Luksusowe apartamenty do sprzedaży zaaranżowane z założeniami generowania jak najniższych kosztów utrzymania (instalacja fotowoltaiczna, głębinowa pompa ciepła) i maksymalizacji zysków z najmu. W poczet zalet tych ekskluzywnych apartamentów na sprzedaż koniecznie należy dodać rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu całego szeregu turystycznych atrakcji (marina, przekop, muzeum, rezerwat przyrody) oraz bogatego zaplecza handlowo-usługowego (sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe). Na koniec warto dopisać kilka słów o wspominanej już wcześniej lokalizacji. Luksusowe apartamenty do sprzedaży znajdują się zaledwie 100 metrów od lasu, w jednej z najbardziej cenionych przez turystów lokalizacji na Mierzei Wiślanej. Luksusowe apartamenty do sprzedaży zachwycają dużym potencjałem, ponieważ perfekcyjnie nadają się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie ze znacznym zyskiem.

Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości lub kredytu na zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1765)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl