slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

Apartament do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 41 m2 z podziałem na dwa pokoje w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Znajdziemy tu nie tylko liczne punkty usługowe, markety, sklepy, urzędy i kina, ale również ładny park. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest na pewno komfortowe i zadbane wnętrze o następującym układzie: łazienka, sypialnia, balkon, kuchnia, pokój dzienny, przedpokój.

Luksusowy apartament na wynajem wyposażony w sprzęt najlepszej jakości. Wnętrze zaaranżowane bardzo funkcjonalnie z dbałością o każdy szczegół. Ekskluzywny apartament do wynajmu całkowicie umeblowany i wyposażony. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Najemca ponosi następujące koszty związane z wynajęciem luksusowego apartamentu:
– opłatę za obsługę transakcji przez biuro nieruchomości;
– taksę notarialną za najem okazjonalny;
– kaucję 2 500 zł;
– czynsz najmu płatny z góry.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-597)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl