slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 500 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 103 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 3 pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Kamienica o 4 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może wytwornym, modnie zaaranżowanym, przestronnym oraz wyposażonym wnętrzem:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– jadalnia;
– łazienka;
– korytarz.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje ponadto prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Naokoło liczne sklepy, urzędy, kluby fitness, baseny itp. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kaucji. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13808)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl