slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Apartament do wynajęcia Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 999 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 45 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia z przepięknym tarasem oraz ogrodem. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca ponadto przestronnym, eleganckim i kompletnie umeblowanym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
– kuchnia;
– jadalnia;
– przedpokój;
– łazienka;
– salon;
– sypialnia.
Osoby zmotoryzowane zainteresują z pewnością liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa swoją prestiżową lokalizacją na terenie monitorowanego i chronionego osiedla z bogatą infrastrukturą usługowo-handlową: sklepy, dyskonty itp. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną, cichą i spokojną. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany głównie parom.  Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W razie pytań proszę o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12395)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl