slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 31,2 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na drugim piętrze w budynku z 2019 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2,1 tys. zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Cena ekskluzywnego apartamentu na wynajem obejmuje opłatę za ogrzewanie. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,1 tys. zł.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany majętnym klientom szukającym życia na europejskim poziomie blisko centrum. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się wspominaną już prestiżową lokalizacją z bliską dostępnością rozwiniętej infrastruktury handlowej, pobliskiego targowiska, na którym zaopatrzyć się można w ekologiczne produkty, oraz – co ucieszy wielbicieli sportów – klubów fitness. Właścicieli aut zainteresują na pewno dostępne miejsca parkingowe przy budynku. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem dodać należy także praktyczną komórkę lokatorską.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego”. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zachwyca swoim wysmakowanym stylem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdziemy tu: przedpokój, łazienkę, sypialnię, aneks kuchenny, balkon, pokój dzienny. Duże wrażenie robi także nowoczesne oświetlenie LED-owe, które dodatkowo jest energooszczędne. Na koniec warto dodać, że wszystkie pomieszczenia są całkowicie wyposażone oraz umeblowane, a właściciel dopuszcza możliwość dodatkowego doposażenia wnętrza pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13900)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl