slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Orihuel)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Orihuel)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Orihuel (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 215 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 96,47 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 696 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się unikatową lokalizacją w jednym z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w kraju. Okolica zachwyca nie tylko licznymi atrakcjami z dostępem do rozbudowanej infrastruktury, ale też niezliczoną ilością kafejek, barów oraz restauracji. Jest tu także słynny las palmowy oraz gaj. Co ważne, hałaśliwi turyści jeszcze nie odkryli tego miejsca, dzięki czemu panuje tu niczym niezmącona cisza i spokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje fantastycznym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje: taras + kuchnia + 3 sypialnie + 2 łazienki + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale i wszechstronnym wykorzystaniu – doskonale sprawdzi się jako wakacyjna czy urlopowa destynacja, ale także świetne miejsce do całorocznego zamieszkania.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-131)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl