slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,2 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 50 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy zachód oraz trzy komfortowe pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o czterech kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,6 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa już od przekroczenia progu starannie odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Znajdziemy tu:
– korytarz;
– łazienkę;
– pokój;
– sypialnię;
– balkon;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.
Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy również funkcjonalne pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym osobom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i prestiżu. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje także fantastyczną lokalizacją nieopodal centrum. W najbliższej okolicy rozległe tereny zielone. Panuje tu cisza i spokój. Nie brakuje również zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: galerii handlowych, sklepów, terenów zielonych, placów zabaw dla dzieci, przedszkoli, szkół etc.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13957)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl