slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 450 000 zł i powierzchnia 104 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ – południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 237 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z niecodziennie spotykaną werandą, pomieszczeniem piwnicznym oraz 2 pomieszczeniami gospodarczymi. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim przestronnym, komfortowym, eleganckim wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym klientom, a w szczególności osobom, które cenią dużą przestrzeń, wygodę oraz chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusów. Znajdziemy tu: pokój dzienny + 3 sypialnie + kuchnię + werandę + spiżarnię + łazienkę + przedpokój + piwnicę + 2 komórki.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją elitarną lokalizacją blisko centrum miasta, co zapewnia dostęp do wszystkich udogodnień. Wokół cisza i spokój. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe przy budynku. W okolicy mieszczą się sklepy, ośrodek zdrowia, szkoły, przedszkola, targowisko miejskie z ekologiczną żywnością, znane centrum handlowe etc. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13956)

Kontakt:
e-mail: j.rajczakowski@wgn.pl