slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 44,46 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 000 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na II piętrze.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się swoją urzekającą lokalizacją w centrum miasta, a jednocześnie w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. W pobliżu mamy przepiękny park, place zabaw, przedszkola, obiekty kultu religijnego, sklepy oraz szkoły. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, o co dba domofon. Rodziny posiadające samochód mają możliwość korzystania z bezpłatnego miejsca parkingowe przed budynkiem. Luksusowy apartament do wynajmu dla maksymalnie jednej, dwóch osób i to bez nałogów. Wnętrze oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu przeszło kapitalny remont.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się nowoczesnym designem, wygodą, a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– sypialnia;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc.
Właściciel dopuszcza doposażenie wnętrza w dodatkowe meble pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13860)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl