slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 249 000 zł i powierzchnia 38,1 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1972 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 535 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. Znajdziemy tu słynne centrum handlowe, market popularnej sieci, liczne sklepy, apteki, wyższe uczelnie, szkoły. Ponadto lokalizacja gwarantuje szybki wyjazd na obwodnicę Elbląga i trasę S7 w kierunku Warszawa – Gdańsk. Na zmotoryzowanych czeka ogólnodostępny parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym rodzinom, osobom starszym lub jako inwestycja pod najem. Dodatkowo istnieje opcja zamiany i oddanie innej nieruchomości w rozliczeniu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podlega negocjacji. Do ceny sprzedaży luksusowego apartamentu należy doliczyć 1% netto dla biura nieruchomości + koszty notarialne. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania. Zapraszamy na naszą stronę www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-430)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl