slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 800 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 47,8 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 3 komfortowe pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na VII piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Wieżowiec o 11 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem: pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + pokój + łazienka + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są urządzone i wyposażone (wszystko fabrycznie nowe). Duże wrażenie robi na pewno efektowne oświetlenie LED-owe. Z okien rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do wynajęcia koniecznie należy dopisać fantastyczną lokalizację. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy, klub fitness, park wodny, szkołę, przedszkole, tereny rekreacyjne, park etc.

Ekskluzywny apartamentu do wynajmu na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do zamożnych osób ceniących wygodę, komfort, prestiż i bliskość centrum. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13991)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl