slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 317 tys. zł (5 977 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 53,04 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją z bogatą infrastrukturą: szkoły, sklepy, przedszkola, dyskonty, punkty usługowe, markety. Wokół przepiękne tereny zielone. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje także elegancko odremontowanym i przearanżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy: aneks kuchenny + garderobę + salon + łazienkę z wc + 2 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Właściciele aut docenią znajdujące się w bliskim sąsiedztwie dwa strzeżone, płatne parkingi. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnego apartamentu) przed oględzinami ww. nieruchomości.

Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie w luksusowym apartamencie na sprzedaż bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu nasze biuro zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jego zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty oraz zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3254)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl