slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsk (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 48,2 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 423 zł/m2. Budynek z 1978 roku o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 647 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy standard i komfort, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon). Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają liczne miejsca parkingowe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje atrakcyjną lokalizacją blisko morza i plaży. W otoczeniu bogate zaplecze usługowo-handlowe. Znajdziemy tu m.in.: szkoły, przychodnie zdrowia, siłownie, apteki, sklepy. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią pobliskie ścieżki rowerowe oraz rozległe tereny zielone. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim wysmakowanym i nowoczesnym wnętrzem z następującym podziałem na:
– przedpokój;
– łazienkę z wc;
– 2 sypialnie;
– loggię;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto gustownie zaaranżowanym, odremontowanym, przestronnym i ustawnym wnętrzem. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1483)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl