slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 700 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 44 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 2 pokoje oraz niedawny rok budowy 2023. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 3 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia pachnący jeszcze nowością o niezwykle komfortowym wnętrzu: salon + balkon + sypialnia + łazienka + kuchnia + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są umeblowane i wyposażone. Zmotoryzowani docenią na pewno garaż. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją blisko centrum, w otoczeniu przepięknych terenów zielonych, sklepów, punktów usługowych etc. Dużym atutem są na pewno pobliskie tereny zielone. Panuje tu niczym niezmącona cisza. W zasięgu wzroku przedszkole, plac zabaw dla dzieci, tereny zielone, sklepy, restauracje, pralnia.

Luksusowy apartament na wynajem dedykowany zamożnym najemcom, dla których wysoki standard, spokój i bezpieczeństwo to priorytety. Ekskluzywny apartament do wynajęcia ekonomiczny w eksploatacji między innymi dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych, jak np. oświetlenie LED-owe. Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. najmu okazjonalnego”. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 000 zł. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno przynależne miejsce postojowe. Wszystkim przyda się z kolei funkcjonalna komórka lokatorska. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14134)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl