slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Cena 1 149 147 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 73 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 742 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje niezapominane widok z okien na góry oraz morze. W pobliżu znajdziemy znane pole golfowe, co będzie nie lada gratką dla wszystkich amatorów gry w golfa. Wielbiciele słonecznych kąpieli ucieszy z kolei bliskość plaży, na którą dojdziemy spacerem w pięć minut. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany klientom z najgrubszym portfelem, oczekującym życia na najwyższym poziomie, których najwymyślniejsze zachcianki spełni konsjerż.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej w sąsiedztwie podgrzewanych basenów, lagun, saun z fitnessem, wellness, supermarketów, placów zabaw, a także renomowanych restauracji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto ogromnym potencjałem z przeznaczeniem pod zakup inwestycyjny i późniejszy, lukratywny wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-172)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl