slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Apartament do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 4 000 zł/m-c i pochodzenie z wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 75 metrach kwadratowych. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca doskonałą lokalizacją w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się komfortowym i przemyślanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem. Znajdziemy tu: 2 łazienki z wc + 2 aneksy kuchenne + 2 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany w głównej mierze do firm. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13664)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl