slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzynastokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 831 tys. zł i powierzchnia 69 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzynastym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 043 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia swojego progu fenomenalnym widokiem z okien na przepiękne morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje rewelacyjną lokalizacją w atrakcyjnej okolicy. Są tu zarówno doskonałe miejsca dla turystów (warowne zamki, starożytne miasta, plaże), jak i mieszkańców (bogate zaplecze handlowo-usługowe). Rzadko spotykaną atrakcją będzie z kolei teleskop do oglądania gwiazd oraz kino na świeżym powietrzu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie prestiżowego osiedla z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie znajdziemy:
– siłownie;
– centrum fitnessu;
– kawiarnie;
– restauracje;
– baseny;
– lobby.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również estetycznie wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
– łazienka;
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-541)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl