slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Apartament do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywny apartament na wynajem okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 69 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na trzecim piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2,1 tys. zł/m-c, trzy pokoje oraz lokalizacja w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym najemcom ceniącym życie na światowym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód i blisko centrum. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert gustownie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– przedpokój;
– łazienka;
– pokój;
– sypialnia;
– kuchnia;
– loggia;
– salon.

Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: przedszkoli, szkół, parku wodnego, klubów fitness, punktów usługowych oraz najróżniejszych sklepów. Do niewątpliwych atutów tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem należy dodać:
– doskonałą lokalizację;
– przemyślany układ pomieszczeń;
– poszukiwany metraż.
Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,4 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu ma wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14097)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl