slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 730 000 zł i powierzchnia 84 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na IV piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 690 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoją fantastyczną lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również designerskim, estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– 3 sypialnie;
– salon;
– 2 tarasy;
– 2 toalety;
– kuchnia.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zostało wykonane z dbałością o każdy szczegół i zaaranżowane w jasnych kolorach.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne oraz zamknięty charakter osiedla. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do pozostałych części miasta. W okolicy: sklepy, szkoła, przedszkole, punkty usługowe. W częściach wspólnych przepiękne tereny zielone i place zabaw. Na zmotoryzowanych czeka przynależne, prywatne miejsce postojowe przed budynkiem. Wszystkim natomiast przyda się praktyczna komórka lokatorska.

Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Doradca ds. Nieruchomości & International Consultant nr licencji zawodowej 27717. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3404)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl