slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Częstochowa

Apartament do wynajmu Częstochowa

Luksusowy apartament na wynajem w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3 500 zł/m-c (netto), ale też komfortową powierzchnią 86,41 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 3 pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 3 kondygnacjach. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim kompletnie umeblowanym oraz wyposażonym wnętrzem. Znajdziemy tu:
– salon;
– balkon;
– sypialnię;
– pokój;
– kuchnię;
– łazienkę;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska + zadaszone miejsce parkingowe (typu wiata) + 1 miejsce parkingowe na zewnątrz.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom duże poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada alarm oraz domofon z automatyką bramową. Dodatkowo istnieje opcja do zamontowania monitoringu oraz kamer. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu. Wielbiciele nowoczesnych technologii docenią na pewno Internet, telewizję naziemną i satelitarną.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9685)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl