slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Dominikana (Punta Cana)

Apartament do sprzedaży Dominikana (Punta Cana)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Punta Cana (Dominikana). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 822 937 zł (9 915 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 83 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją fenomenalną lokalizacją w prestiżowej okolicy, na terenie nobilitującego kompleksu mieszkaniowego z imponującymi częściami wspólnymi. Są tu:
– obiekty sportowe;
– place zabaw dla dzieci;
– siłownie;
– ogrody;
– strefy coworkingowe;
– restauracje;
– baseny;
– bary;
– pola do gry w minigolfa.
Wielbiciele nurkowania docenią z pewnością imponującą rafę koralową. Na plażę spacerem dojdziemy w parę minut

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nowoczesnym stylem aranżacji wnętrza. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– salon;
– korytarz;
– kuchnię;
– taras;
– 2 sypialnie;
– 2 łazienki.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ponadprzeciętnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny jako lokata kapitału. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż skontaktuj się z nami drogą mejlową. Dbamy o wszystkie najpotrzebniejsze formalności związane z zakupem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-607)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl