slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Częstochowa

Apartament do wynajmu Częstochowa

Luksusowy apartament na wynajem w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,3 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 60 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać dwa komfortowo zaaranżowane pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Kamienica o trzech kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa wytwornym i eleganckim wnętrzem o funkcjonalnym układzie pokoi i pomieszczeń: aneks kuchenny + pokój dzienny + przedpokój + łazienka z wc + sypialnia. Wnętrze oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest umeblowane i wyposażone. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca ciekawą lokalizacją nieopodal centrum. Na wyciągnięcie ręki: uczelnie, klasztor, szkoły, urzędy, restauracje, sklepy, markety, punkty usługowe, bary. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (w wysokości jednego czynszu) + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9886)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl