slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Poznań

Apartament do wynajmu Poznań

Luksusowy apartament na wynajem w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 300 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 40,3 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku wschodnim oraz 2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 6 kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może jasnym, eleganckim i komfortowym wnętrzem gwarantującym życie na światowym poziomie:
– salon;
– balkon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca rewelacyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej oraz bliskości zielonych terenów rekreacyjnych. Na wyciągnięcie ręki sklepy, markety, dyskonty znanych sieci, piekarnie, punkty usługowe, parki etc. Zmotoryzowani docenią na pewno miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 250 zł/m-c). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 300 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-735)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl