slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Gorzów Wielkopolski

Apartament do wynajmu Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament na wynajem Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 50 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na I piętrze w kamienicy. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 000 zł/m-c, 3 pokoje oraz lokalizacja w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje swoją nobilitującą lokalizacją w samym centrum miasta. Wokół wiele punktów handlowo-usługowych, słynna galeria handlowa, lubiany przez mieszkańców park, szkoły, sklepy, punkty usługowe itp.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może eleganckim wnętrzem o praktycznym rozkładzie:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu przeszedł kapitalny remont, kiedy to między innymi wymieniono podłogę, wstawiono nowe drzwi wraz z ościeżnicami, zmodernizowano łazienkę etc. Luksusowy apartament na wynajem tylko na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3376)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl