slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 18 953 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2021. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 40,89 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północny wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 775 000 zł oraz położenie na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji apartamentowej. Blisko na plażę. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, punkty usługowe, restauracje, obiekty sportowe, sale zabaw dla dzieci, place zabaw. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu na pewno wielbiciele dwóch kółek, dla których przewidziano długą sieć ścieżek rowerowych, a także zadaszone stojaki rowerowe, rowerownię oraz punkty naprawy rowerów.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, co czyni z niego prawdziwy „smart house”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa (całodobowy monitoring) oraz komfortu. Dużym udogodnieniem jest z pewnością obecność lobby z portierem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon.
Właściciele aut docenią na pewno przynależne miejsce postojowe (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z umeblowaniem i wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa przepięknie urządzonym i słonecznym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1497)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl