slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Inowrocław

Apartament do wynajmu Inowrocław

Luksusowy apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2020 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na pierwszym piętrze z korzystną ekspozycją okien na wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 460 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 42,58 metra kwadratowego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament na wynajem nowy i pachnący jeszcze świeżością. Wnętrze oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu zachwyca swoją wytwornością, kameralnym stylem oraz gwarancją życia na europejskim poziomie. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa ponadto fantastyczną lokalizacją blisko parku. To elitarny teren zamkniętego kompleksu apartamentowego. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce postojowe. Luksusowy apartament do wynajmu wraz z przynależnym aneksem magazynowym.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko dla zamożnych, pracujących osób bez zwierząt. Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego” (u notariusza). Miłośnicy gadżetów z XXI wieku docenią światłowód. Wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu estetycznie wykończone, zaaranżowane oraz umeblowane. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– pokój dzienny;
– przedpokój;
– łazienka;
– aneks kuchenny;
– sypialnia.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4849)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl