slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,6 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 42 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać dwa pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Kamienica o trzech kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy. Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Zadba o to między innymi nowoczesny system ogrzewania gazowego z możliwością sterowania temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach, a także ogrzewanie podłogowe. Właścicieli aut ucieszy wiele miejsc postojowych przy budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu dla niepalących osób bez zwierząt.

Luksusowy apartament na wynajem wyposażony w nowoczesny i markowy sprzęt. Nowi mieszkańcy mają tu zapewnione życie w modnym stylu „eko”. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca nobilitującą lokalizacją w sercu miasta. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ciekawym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: pokój dzienny + jadalnia + sypialnia + pralnia/pomieszczenie gospodarcze + aneks kuchenny + łazienka. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3,2 tys. złotych Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14212)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl