po lewej salon, po prawej luksusowy pokój w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które szukają prestiżu, komfortu, wygody, przestrzeni i elegancji. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez konieczności wydatków. Cena – 1 900 złotych miesięcznie. Powierzchnia 38 metrów kwadratowych. VIII piętro w 10-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Budynek oddany do użytku w 2019 roku.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: aneks kuchenny + salon + sypialnia + łazienka + przedpokój + 2 balkony. Prestiżowa lokalizacja w nowoczesnym apartamentowcu, w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Krakowa, 3 minuty do dworca głównego to kolejna z niekwestionowanych zalet tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajęcia zostały zaprojektowane w nowoczesnym designie. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym za 300 zł/m-c. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-270)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl

x (x)