stylowe wykończenie jednego z pokoi w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 72 metry kwadratowe. IV piętro w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście w Krakowie to kolejny, mocny atut tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W kwadrans można dojść do Rynku Głównego. Wokół rozległe tereny spacerowe (słynne Krakowskie Planty). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu ogrzewany gazowo za pomocą 2-funkcyjnego pieca. Właściciel luksusowego apartamentu na wynajem dopuszcza obecność zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-293)

e-mail: a.stepaniak@wgn.pl

x (x)
x (x)