prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 499 000 złotych. Powierzchnia 67 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 448 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. II piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2011 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej kupującego.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niezwykle bogate, doinwestowane i nowoczesne. Mocnym atutem jest również prestiżowa lokalizacja na terenie zamkniętego osiedla i gwarancja całodobowej ochrony. W pobliżu kompletna infrastruktura (sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do rodzin z uczącymi się dziećmi ceniącej ciszę, bezpieczeństwo najbliższych, komfort oraz szybki dojazd do każdej części miasta.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu ekskluzywnego apartamentu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– 2 pokoje
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc.

Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy opcja dokupienia miejsca w podziemnej hali garażowej. Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnego apartamentu z kredytem hipotecznym, chętnie pomożemy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-166)

Kontakt:
e-mail: w.wencel@wgn.pl

x (x)