slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Legnica (okolice)

Apartament do wynajmu Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 26,1 m2 z podziałem pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1980 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do majętnych singli oraz zamożnych par. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się znakomitą lokalizacją. W najbliższej okolicy znajdziemy przepiękne tereny zielone i wiele potrzebnych w codziennym życiu sklepów oraz punktów usługowych.

Ekskluzywny apartament do wynajmu urzeka od pierwszej prezentacji swoim przepięknie i funkcjonalnie umeblowanym/wyposażonym wnętrzem. Znajdziemy tu: pokój dzienny/sypialnię + kuchnię + łazienkę z wc + przedpokój. Luksusowy apartament na wynajem dla osób bez zwierząt. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego (podpisywany akt notarialny).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1909)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl