slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Konin

Apartament do wynajęcia Konin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Koninie (wielkopolskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 28 m2 z podziałem w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,7 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej dwanaście miesięcy z możliwością przedłużenia. Ekskluzywny apartament na wynajem wraz z przynależną komórką lokatorską. Właścicieli aut zainteresuje informacja o licznych miejscach parkingowych w najbliższej okolicy. Luksusowy apartament na wynajem dla osób niepalących i bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa także elitarną lokalizacją nieopodal centrum i w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do autostrady A2. Luksusowy apartament do wynajęcia urzeka od pierwszej prezentacji swoim pachnącym nowością, komfortowym wnętrzem, na które składają się: łazienka z wc + aneks kuchenny + przedpokój + balkon + pokój dzienny/sypialnia. Ekskluzywny apartament na wynajem całkowicie nowy, dotychczas nie zamieszkały.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-414)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl