eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Legnica (okolice)

Apartament do wynajmu Legnica (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 300 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 60 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia nowy, stylowo umeblowany z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: salon + aneks kuchenny + 2 pokoje + łazienka + przedpokój + balkon. Luksusowy apartament do wynajmu znajduje się w spokojnej okolicy, nieopodal sklepów, marketów etc. Do Rynku można dojść w 10 minut spacerem. Cena ekskluzywnego apartamentu na wynajem ujmuje miejsce parkingowe.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3684)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl